HAKKIMIZDA

2000 li yılların başlangıcından itibaren yerel ve küresel piyasalarda yoğun şekilde yaşanan kalite, fiyat, organizasyon ve yenilikçilik merkezli yoğun rekabet, beraberinde coğrafi sınırlara bakılmaksızın ticari stratejik ortaklıkları, global ölçekte güç birlikteliklerini getirmiştir. 2008 yılının son aylarına gelindiğinde, Türkiye ve Dünyada yaşanan ekonomik kriz ve optik perakende sektörüne olan yansıması, innovasyonun artık kaçınılmaz biçimde gerekli olduğu gerçeğini ortaya çıkarmıştır. Dünya pazarlarındaki gelişmelere uygun olarak Türkiye'de optik müesseseleri zinciri kurmak amacıyla, hali hazırda ticari faaliyetlerini sürdüren optisyenlik müesseselerinin ortak kurumsal kimlik ve ortak yönetsel anlayış etrafında bir araya gelmesi ile Elegance Optik Shops (EOS) organizasyonu hayata geçmiştir.

VİZYON

EOS organizasyonu, innovasyonun optik sektöründeki karşılığı olmakla beraber, gelecek 5 yıl içerisinde sektörün en büyük organize perakende yapılanması haline gelecek ve bu güçten hareketle gelişen dış pazarlardaki yerini alacaktır.

MİSYON

Ülke genelinden, katılımcı optisyenlik müesseselerinin yerel ve uluslararası rekabet koşullarında, kurumsal ve yönetsel bir organizasyon içerisinde varlıklarını ve karlılıklarını sürdürebilir kılmaktır.

STRATEJİK İŞ BİRLİĞİ

Stratejik İşbirliği dünya pazarlarındaki gelişmelere uygun olarak Türkiye’de, optik müesseseleri zinciri kurmak amacıyla, hali hazırda ticari faaliyetlerini sürdüren optisyenlik müesseseleri ile Elegance Optik Shops A.Ş’nin sözleşme dahilinde gerçekleştirdiği ticari işbirliğidir